Cennik

Każdego klienta traktujemy w sposób wyjątkowy i staramy się dobierać naprawy tak, aby były zarówno skuteczne jak i opłacalne. Używamy tylko najlepszej jakości materiałów i podzespołów, co daje klientowi gwarancję długotrwałego działania sprzętu. Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedzę na temat naprawy telefonów komórkowych. Nasi pracownicy stale uczestniczą w zajęciach podnoszących ich wiedzę. Mimo, że nie jesteśmy dużym serwisem, to naprawy wykonujemy również, a jeśli nie lepiej niż inni. Nasi klienci są zadowoleni z jakości naszych napraw, a nasze ceny są niższe niż w autoryzowanych serwisach. Nie ma żadnych ukrytych opłat. Nasze opłaty są tylko za faktyczny telefon i części. Stosujemy najnowocześniejsze metody naprawy telefonów komórkowych.

Naprawa telefonów Warszawa

Trudno byłoby żyć bez telefonu. Nic dziwnego, że w Polsce jest więcej telefonów niż ludzi. Wraz z pojawieniem się smartfonów, doszło również do pogorszenia się problemów z telefonami.

Naprawa telefonów w Warszawie za najniższą cenę

Duże ekrany mają swoje zalety. Można na nich widzieć wyraźnie wszystko, ale upuszczenie na nie telefonu może spowodować uszkodzenie. Nie jest łatwo wymienić ekran, ale trzeba będzie znaleźć kogoś, kto wie, jak go wymienić. Będzie to kosztować więcej, aby kupić telefony, które są bardziej kosztowne lub mniej powszechne niż jest. Dzisiejszy smartfon jest w zasadzie komputerem w miniaturze, więc nie jest zaskoczeniem, że często się psuje. Ze względu na małą powierzchnię, może być dość gorący, gdy jest używany. Nie ma wentylatorów jak na zwykłym laptopie. Musisz być ostrożny przy korzystaniu z telefonu komórkowego. To może pomóc przedłużyć żywotność telefonu i pozwolić Ci zarobić więcej. Dobrze skonstruowana Naprawa Telefonów Warszawa daje nam bezpieczeństwo na czas. Miło jest wiedzieć, że istnieje organizacja, która jest w stanie zająć się tymi sprawami i zawsze służy pomocą. Trudno przewidzieć, kiedy będziemy potrzebowali skorzystać z telefonu. To jest konieczność. to. Takie są czasy, w których przyszło nam dzisiaj żyć.

Specjalizujemy się w naprawach sprzętu AGD
 1. Sprawdzenie kompleksowe urządzenia- od 80,00 netto
  (programatora , modułu, silnika, termostatu, grzałki , pompy, łożyska, amortyzatorów)
 2. Naprawa połączeń elektrycznych, mechanicznych- od 80,00 netto
 3. Wymiana elementów-od 80,00 netto
  (uchwytu, półki, żarówki , pokrętła, pokrywy, cokołu, maskownicy itp. )
 4. Wymiana podzespołów-od 100,00 netto
  ( wyłącznika, regulatora, grzałki, pompy , paska klinowego, uszczelki, drzwi, koła pasowego, silnika, sprężyny zawieszenia, zawiasu, hydrostatu , termostatu, kondensatora, itp. Wykonanie połączeń sprawnych , założenie połączenia lok ring.
 5. Wymiana podzespołów-od 100,00 netto
  (programatora , wiązki elektrycznej, sondy, modułu elektronicznego, amortyzatora, pompy myjącej, dozownika proszku, pojemnika soli, termostatu lodówki)
 6. Wymiana podzespołów związana z koniecznością znacznego demontażu urządzenia- od 200 zł do 250,00 netto
  ( obudowa, bęben, łożyska, uszczelki zbiornika, komory itp. )

Profesjonalna naprawa telefonów w Warszawie

Jak naprawić telefon?

Kluczowe jest oddanie swojego telefonu w ręce kogoś, kto jest świadomy tego, co musi zrobić. Idealnie jest wybrać firmę, która jest dobrze przygotowana i posiada na miejscu wiele części do popularnych modeli. To zapewni, że naprawa zostanie wykonana w ciągu kilku minut. Będziemy pracować nad tym, aby rozwiązać problem, a nie ciągle do niego wracać.

Specjalizujemy się w naprawach sprzętu AGD

RODZAJE USŁUGI:

Napełnienie R134 A- od 180,00 netto
Napełnienie R600A –od 200,netto
Materiały Technologiczne R134A – od 70,00 netto
Materiały Technologiczne R600A – od 90,00 netto
Przełożenie drzwi – od 100,00 netto
Zabudowa demontaż sprzętu – od 30,00 netto
Wydawanie opini – od 70,00 netto

Ważne jest, aby rozpocząć serwis od solidnych podstaw. To zapewni, że wszystko pójdzie zgodnie z przeznaczeniem. To jest fantastyczny pomysł. Dostajemy pisemną gwarancję na naprawa telefonów warszawa została przeprowadzona przez fachowców. Zwracamy na to szczególną uwagę, ponieważ potwierdza to, że osoba wykonująca naprawę jest doświadczona i chce udzielić oficjalnej gwarancji.

W naszym serwisie wykonujemy naprawy pogwarancyjne. Przyjmowane są wszystkie modele telefonów. Jeśli posiadacie Państwo telefony mniej znanych producentów, prosimy o wcześniejszy kontakt z nami Zobaczymy jakie są możliwości i na pewno szybko zareagujemy.