Kontakt

Naprawiamy wszystkie rodzaje telefonów. Nie ma dla nas znaczenia, czy jest to najbardziej znana marka na świecie, czy coś wyjątkowo nietypowego. Jeśli Twój telefon nie działa tak, jak powinien, proponujemy Ci wizytę w naszym serwisie. Szybko ustalimy co jest przyczyną problemu i będziemy mogli przystąpić do naprawy telefonu. Jeśli telefon jest poważnie uszkodzony lub jego wartość nie jest zbyt wysoka, możemy zaproponować odkupienie go na części. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby zadowolić naszych klientów.

Jesteśmy w stanie naprawić takie telefony jak:

  • HTC,
  • Blackberry,
  • iPhone,
  • Huawei,
  • Lenovo,

Marcin Łupiński
ul. 
02-903 Warszawa

Czynne w godzinach:
Pon. – pt. 10:00 – 18:00
Sob. 10:00 – 14:00

tel.: 
e-mail: 

Specjalizujemy się w naprawach sprzętu AGD

Wykorzystujemy zarówno używane jak i nowe podzespoły do telefonów komórkowych. Wszystko będzie zależało od dostępności i ceny. Aby klient był świadomy czego może się spodziewać i ile będzie go to kosztować, a także ile wyniesie jego rachunek za usługę telefoniczną. Do naprawy wykorzystujemy nasze doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym sprzętem. Pozwala nam to wykonywać naprawy w sposób wysokiej jakości.

Telefon może ulec awarii w każdej chwili, dlatego pomagamy naszym klientom w jego naprawie. Dziś trudno jest normalnie funkcjonować bez telefonu, ponieważ jest to konieczność, dlatego staramy się wykonywać naprawy w szybkim czasie. Oczekiwanie na telefony, których nie ma na polskim rynku może być długie. Wynika to z wymogu sprowadzania podzespołów często bezpośrednio od producenta, a to wymaga czasu.