Producenci

Stale staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe usługi, aby nasi klienci byli z nas bardziej zadowoleni. Jesteśmy w stanie pomóc Ci z Twoim telefonem, jeśli został on uszkodzony przez inny serwis. Uratowaliśmy już wiele telefonów, które zostały spisane na straty. Telefon można sprawdzić całkowicie za darmo, więc klient nie musi ryzykować. Sprawdzimy telefon, wycenimy naprawę i prześlemy szczegóły do klienta.

Zapraszamy każdego klienta do skorzystania z naszych usług.

Gwarantujemy:

  • szybką diagnostykę,
  • szybką naprawę,
  • najniższą cenę

Gwarancja na naprawy

Wszystkie części są łatwo dostępne.

szybką diagnostykę

W naszym serwisie łączymy nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie z nowoczesnym sprzętem, a to zapewniamy po najniższych kosztach w kraju. Masz problemy z działaniem swojego smartfona? Skontaktuj się z nami, a na pewno zrobimy wszystko, aby telefon działał jak należy.

Nasz serwis

Nasz serwis zajmuje się naprawą wszystkich typów telefonów komórkowych. Oferujemy bardzo profesjonalne zaplecze serwisowe, które pozwala nam na dokonywanie napraw zarówno gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych.

Ponieważ jesteśmy specjalistami od telefonów, nasze usługi są najwyższej jakości. Działamy w tej branży od samego początku pojawienia się telefonu komórkowego w Polsce. Widzieliśmy każdy etap naprawy, od prostych telefonów po te najbardziej skomplikowane. Dzięki tej wiedzy klienci odwiedzają nas codziennie ze swoimi smartfonami. Jesteśmy w stanie pomóc klientom w profesjonalny sposób.